SUPER CENA w Sklep.mVet.pl

Czy wiesz, że...?
W przypadku leczenia otyłości trening w bieżni wodnej daje zbawienny rezultat.
  • Psy otyłe niechętnie się poruszają, gdyż nadmiar tkanki tłuszczowej powoduje, że jest im ciężko - obciążone są wszystkie stawy oraz mięśnie. Zwierzę wykonuje tylko niezbędne ruchy, co powoduje, iż nie jest w stanie spalić przyjmowanych podczas posiłków kalorii - w efekcie tyje jeszcze bardziej.
  • Bieżnia wodna pozwala przerwać to "błędne koło". Pies zanurzony w wodzie jest znacznie lżejszy (dźwiga jedynie ok 15% swej masy ciała), dzięki czemu łatwiej i chętniej się porusza. Siła wyporu wody jest zbawienna dla stawów - gdyż nie są one tak obciążone i mogą prawidłowo pracować, oraz dla mięśni - które znów mogą wykonywać pracę i ulegać wzmocnieniu.
 
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij  --> TUTAJ:
Bieżnia wodna z Michałkiem
Zaprzyjaźnione lecznice
 
 
 
 
Coroczne badanie profilaktyczne
może zapobiec
chorobom Twojego zwierzęcia

KONTROLA ZAGROŻEŃ DLA ZDROWIA PSÓW

Drogi moczowo-płciowe i choroby układu rozrodczego
Olbrzymia większość guzów gruczołu mlekowego może być skutecznie leczona, o ile zostaną one odpowiednio wcześnie rozpoznane. Sterylizacja wykonana w młodym wieku uznawana jest przez lekarzy za skuteczne zabezpieczenie.

Choroby wewnętrzne
Wczesne wykrywanie chorób wewnętrznych ma podstawowe znaczenie dla ograniczenia ich wtórnych skutków dla ważnych
narządów organizmu zwierzęcia.

Nadwaga i otyłość
W obecnych czasach nowoczesne leki farmakologiczne oraz dostępność wielu diet odchudzających znacznie ograniczają ryzyko związane z otyłością i pozwalają na utrzymanie radości życia przez Twojego psa.

Choroby zębów i dziąseł
Wczesne wykrywanie i leczenie chorób dziąseł pozwala na zachowanie pełnego uzębienia u niemal wszystkich psów aż do końca życia.

Zapalenie stawów
Niektóre rasy psów mają duże skłonności do zapalenia stawów już w młodym wieku. Dziś nowoczesne leki i nowe metody leczenia umożliwiają psu zachowanie aktywności nawet w bardzo zaawansowanym wieku.

Problemy behawioralne
Im wcześniej uda się zidentyfikować zachowania agresywne lub nieprzyjazne, tym łatwiej sobie z nimi poradzić.

wróć do strony
Coroczne badania profilaktyczne