SUPER CENA w Sklep.mVet.pl

Czy wiesz, że...?
Podczas rehabilitacji psów z problemami ortopedycznymi i neurologicznymi na zwierzę działa siła wyporu wody, co powoduje, iż dźwiga ono jedynie około 15% swej masy ciała, w związku z czym łatwiej jest mu się poruszać.
  • Osłabione mięśnie i stawy dźwigają mniej i mogą bez bólu i dyskomfortu wykonywać swoją pracę, powracając przy tym do dawnej sprawności i dobrej formy.
  • Dużą rolę odgrywa również temperatura wody, która jest w zakresie komfortu termicznego zwierzęcia (ok. 35st C).
  • Ciepło wody rozgrzewa mięśnie, stawy i nerwy, powodując lepszy dopływ krwi w wyniku rozszerzania się naczyń krwionośnych. To z kolei powoduje lepsze dotlenienie mięśni i stawów, przyspieszając proces rehabilitacji.
 
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij  --> TUTAJ:
Bieżnia wodna z Michałkiem
Zaprzyjaźnione lecznice
 
 
 
 
Coroczne badanie profilaktyczne
może zapobiec
chorobom Twojego zwierzęcia

KONTROLA ZAGROŻEŃ DLA ZDROWIA PSÓW

Drogi moczowo-płciowe i choroby układu rozrodczego
Olbrzymia większość guzów gruczołu mlekowego może być skutecznie leczona, o ile zostaną one odpowiednio wcześnie rozpoznane. Sterylizacja wykonana w młodym wieku uznawana jest przez lekarzy za skuteczne zabezpieczenie.

Choroby wewnętrzne
Wczesne wykrywanie chorób wewnętrznych ma podstawowe znaczenie dla ograniczenia ich wtórnych skutków dla ważnych
narządów organizmu zwierzęcia.

Nadwaga i otyłość
W obecnych czasach nowoczesne leki farmakologiczne oraz dostępność wielu diet odchudzających znacznie ograniczają ryzyko związane z otyłością i pozwalają na utrzymanie radości życia przez Twojego psa.

Choroby zębów i dziąseł
Wczesne wykrywanie i leczenie chorób dziąseł pozwala na zachowanie pełnego uzębienia u niemal wszystkich psów aż do końca życia.

Zapalenie stawów
Niektóre rasy psów mają duże skłonności do zapalenia stawów już w młodym wieku. Dziś nowoczesne leki i nowe metody leczenia umożliwiają psu zachowanie aktywności nawet w bardzo zaawansowanym wieku.

Problemy behawioralne
Im wcześniej uda się zidentyfikować zachowania agresywne lub nieprzyjazne, tym łatwiej sobie z nimi poradzić.

wróć do strony
Coroczne badania profilaktyczne