SUPER CENA w Sklep.mVet.pl

Czy wiesz, że...?
W przypadku leczenia otyłości trening w bieżni wodnej daje zbawienny rezultat.
  • Psy otyłe niechętnie się poruszają, gdyż nadmiar tkanki tłuszczowej powoduje, że jest im ciężko - obciążone są wszystkie stawy oraz mięśnie. Zwierzę wykonuje tylko niezbędne ruchy, co powoduje, iż nie jest w stanie spalić przyjmowanych podczas posiłków kalorii - w efekcie tyje jeszcze bardziej.
  • Bieżnia wodna pozwala przerwać to "błędne koło". Pies zanurzony w wodzie jest znacznie lżejszy (dźwiga jedynie ok 15% swej masy ciała), dzięki czemu łatwiej i chętniej się porusza. Siła wyporu wody jest zbawienna dla stawów - gdyż nie są one tak obciążone i mogą prawidłowo pracować, oraz dla mięśni - które znów mogą wykonywać pracę i ulegać wzmocnieniu.
 
Chcesz wiedzieć więcej - kliknij  --> TUTAJ:
Bieżnia wodna z Michałkiem
Zaprzyjaźnione lecznice
 
 
 

Już 18 maja w godzinach 12:00 - 14:30 - Akupunktura dla Psa i Kota


Jako jedna z nielicznych przychodni weterynaryjnych w Polsce zapraszamy na zabiegi akupunktury weterynaryjnej.

Jest to metoda bezpieczna i skuteczna, niejednokrotnie skracająca czas leczenia i poprawiająca samopoczucie zwierzęcia.
Szczególnie polecana w przypadku chorób, takich jak:
- zwyrodnienia stawów i związany z nimi ból,
- porażenia i niedowłady,
- infekcje związane ze spadkiem odporności,
- choroby alergiczne (redukcja świądu),
- zaburzenia hormonalne,
- zaburzenia behawioralne.

Ponieważ zabiegi akupunktury poprawiają stan ogólny i dodają wigoru, wpływają na poprawę apetytu i pomagają uśmierzyć ból, można je stosować jako terapię wspomagającą również u zwierząt cierpiących na przewlekłe choroby serca, nerek, układu oddechowego.

A teraz mamy dla Was dobrą wiadomość: w wybrane niedziele miesiąca (najbliższy termin - 18 maja) oferujemy nieodpłatną konsultację w zakresie możliwości włączenia akupunktury weterynaryjnej do leczenia Państwa zwierzęcia.

Dowiecie się, czy problem zdrowotny Waszego zwierzaka kwalifikuje się do leczenia akupunkturą i czy nie ma do niej przeciwwskazań. Zobaczycie, że igły akupunkturowe wcale nie są straszne (niektóre mają grubość włosa!) a być może nawet przyjrzycie się zabiegowi akupunktury u psa czy kota.

Jeśli już znacie i doceniacie zalety akupunktury, możecie też od razu zapisać swojego pupila na zabiegi, kontakt:

Przychodnia weterynaryjna mVET

tel. 42-659-34-61Zabiegi wykonuje lek.wet. Joanna Wełna
(uczestniczka kursów Small Animal Acupuncture dr n.wet. Huishenga Xie z Chi Institute i RAC/Pulskontrolle Akupunktur dr n.wet. Uwe Petermanna).

Serdecznie zapraszamy !